Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim

Innowacyjne Centrum Nauki i Techniki

Innowacyjne Centrum Nauki i techniki w ramach swojej działalności koordynuje warsztatowe zajęcia edukacyjne, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów i pedagogów z różnych dziedzin. Zajęcia edukacyjne obejmują zagadnienia z zakresu nauk ścisłych i technologii cyfrowych. We współpracy z uczelniami wyższymi organizujemy spotkania naukowe, wykłady, warsztaty i pikniki naukowe, oraz dni nauki dla szkół ponadpodstawowych. W ramach działalności edukacyjnej oferujemy również interaktywne wystawy edukacyjne, stanowiące ciekawą alternatywę dla tradycyjnej formy nauczania.

SOWA Piotrków                 wolne lektury

legimi                 empik go

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Nardodowego                 biblioteka narodowa

Instytut książki                 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

politechnika częstochowska

Mediateka 800-lecia

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3,

97-300 Piotrków Trybunalski

Ikona facebook-a.   Ikona twitter-a.   Ikona instagram-a.   Ikona youtube-a.   Ikona tiktok-a.