Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim

Empik Go dla Bibliotek

Utworzono dnia 01.08.2022
Miło nam poinformować, że od dzisiaj Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim w ramach współpracy z Empik Go udostępnia Czytelnikom dostęp do darmowej bazy ebooków oraz audiobooków. Z platformy Empik Go mogą korzystać wyłącznie Czytelnicy, którzy posiadają aktualną kartę biblioteczną.
Jak otrzymać dostęp do książek?
1. Przyjdź do biblioteki bądź skontaktuj się z wypożyczalnią droga telefoniczną: 44 681 40 60 lub mailową: wypozyczalnia@biblioteka.piotrkow.pl.
2. Zgłoś chęć otrzymania dostępu do Empik Go jako Czytelnik MBP.
3. Otrzymasz od bibliotekarza jednorazowy kod dostępu, który posłuży Ci do rejestracji i pozyskiwania ebooków oraz audiobooków.
4. Zarejestruj się na stronie https://www.empik.com/go/biblioteki/kod.
5. Pobierz bezpłatną aplikację Empik Go dostępną na wszystkich czytnikach (także Kindle - od sierpnia 2021). Jeden użytkownik ma możliwość korzystania z dwóch urządzeń.
6. Uzyskasz dostęp do Empik Go na 30 dni bez limitu przeczytanych stron. Kod należy aktywować w miesiącu jego obowiązywania (30 dni użytkowania liczone jest od daty aktywacji kodu czyli nie później niż ostatniego dnia miesiąca).
Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona. Ich pula odnawia się każdego miesiąca. Każdy Czytelnik może skorzystać tylko z jednego kodu Empik Go lub Legimi.
Przypominamy również o możliwości wypożyczenia w naszej Bibliotece czytników E-book'ów bez kaucji na okres trzech miesięcy!