Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim

X Turniej Recytatorski pt.: „ Emocje zakute w słowa – strofy o moim mieście”

Utworzono dnia 15.11.2017, 15:23

X Turniej Recytatorski pt.: „ Emocje zakute w słowa – strofy o moim mieście” - 27.10.2017 r., czytelnia dla dorosłych MBP, ul. Jerozolimska 29.

Wyniki Turnieju:

- w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych – kategoria wiekowa 13-16

Recytacja:

I miejsce –  Zuzanna Zawisza - Gimnazjum w Gorzkowicach; Urszula Margas – Szkoła Podstawowa w Ręcznie;

II miejsce – Michał Andrzejewski – Zespół Szkół w Srocku; Oliwia Skrzypczyk – Gimnazjum w  Woli Krzysztoporskiej; Zofia Wychowałek – Szkoła Podstawowa w Brzozie;

III miejsce – Daria Białas – Szkoła Podstawowa w Gazomi Starej; Dominika Kalisiak – Gimnazjum w Szydłowie;

Wyróżnienia:

1. Weronika Rubajczyk – Katolicka Szkoła Podstawowa św. Jana Bosko w Piotrkowie Tryb.;

2. Paulina Wojtczyk – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Piotrkowie Tryb.

3. Karolina Kuchta – Zespół Szkół w Srocku;

4. Natalia Piwowarczyk – Szkoła Podstawowa w Ręcznie;

5. Patrycja Sitek – Szkoła Podstawowa w Gazomi Starej;

6. Julia Cybula – Szkoła Podstawowa w Babach;

7. Sajana Misztela – Szkoła Podstawowa w Brzozie;

Nagrodę Specjalną Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich ufundowaną przez piotrkowski oddział otrzymał Karol Drechna ze Szkoły Podstawowej w Gazomi Starej.

- w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w kategorii wiekowej 17-19 lat:

Recytacja:

I miejsce – Jakub Sęk – I Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Tryb.;

II miejsce – Klaudia  Szczepocka – Technikum Mechaniczno- Elektryczne w Piotrkowie Tryb.;

III miejsce – Aleksander Łaska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych Nr 3 w Piotrkowie Tryb.; Dominika Troszczyńska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych Nr 3 w Piotrkowie Tryb.;

Wyróżnienia:

1. Kinga Piera - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Piotrkowie Tryb.;

2. Bartosz Kubera – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych Nr 3 , Technikum Geodezyjne w Piotrkowie Tryb.;

3. Oliwia Szadkowska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 w Piotrkowie Tryb.;

Nagrodę Specjalną Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich otrzymał Kamil Ziółkowski z Zespołu  Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych Nr 3 , Technikum Geodezyjne w Piotrkowie Tryb.

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Znajdź nas na:

Facebook

Twitter

Instagram

YouTube

logo TikTok

w.bibliotece.pl

 

ePUAP

 

https://www.piotrkow.pl/