Serdecznie zapraszamy do udziału w drużynowym konkursie „EkoINŻYNIER”, przeznaczonym dla uczniów klas VII–VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Konkurs dla szkół podstawowych odbędzie się 20 stycznia 2026 roku, a dla szkół ponadpodstawowych 21 stycznia 2026 roku w Mediatece 800-lecia. Na zgłoszenia czekamy do 17 stycznia 2026 roku. Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia dostępne poniżej.
W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt z Innowacyjnym Centrum Nauki i Techniki (pokój 1.11, I piętro) lub pod numerem telefonu 502 419 516.
Konkurs realizowany jest w ramach Zadania „EkoTEKA – edukacja ekologiczna dla miasta Piotrkowa Trybunalskiego i regionu” oraz dofinansowany został ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.