MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim
Aktualności

Literacki Charytatywny Rajd Motocyklowy


Robert Małecki, Mariusz Kanios i Michał Śmielak – mistrzowie polskiej literatury kryminalnej – ruszają w niezwykłą motocyklową podróż przez Polskę.

Przez trzy dni odwiedzą pięć miast, spotkają się z czytelnikami, a ich motocyklowa podróż będzie miała jeszcze jeden, bardzo ważny cel – pomoc Dawidowi Skrzypczakowi z Tarnobrzega, który po poważnym wypadku walczy o powrót do zdrowia.
Podczas spotkania będzie można porozmawiać z autorami o ich książkach, zdobyć autograf i dedykację, zrobić wspólne zdjęcie, a przede wszystkim wesprzeć zbiórkę dla Dawida.

Już 21 sierpnia o godz. 18.00 zatrzymają się w Mediatece 800-lecia.

Autorzy będą mieli ze sobą zaplombowane puszki, a podczas spotkania odbędzie się również licytacja ich książek. Będzie można wpłacić pieniądze za zdjęcie, dedykację czy po prostu dorzucić swoją cegiełkę do zbiórki.

• 21 sierpnia (piątek)
• godz. 18.00
• Mediateka 800-lecia, Piotrków Trybunalski

To nie będzie zwykłe spotkanie autorskie. To będzie literacki rajd, motocyklowa przygoda i wspólna pasja do pomagania.
Do zobaczenia!


20 sierpnia (czwartek)

Toruń – godz. 18.00
Książnica Kopernikańska

21 sierpnia (piątek)

Kutno – godz. 13.00
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. S. Żeromskiego

Piotrków Trybunalski – godz. 18.00
Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Próchnika (Mediateka 800-lecia)

22 sierpnia (sobota)

Kielce – godz. 13.00
Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Pilcha (plac przed Dworcem Autobusowym)

Tarnobrzeg – godz. 17.00
Miejska Biblioteka Publiczna im. dr M. Marczaka

Finał rajdu – godz. 19.00
Plaża Wake Park nad Jeziorem Tarnobrzeskim