MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim
Aktualności

Drużynowy konkurs „EkoINŻYNIER” – zgłoszenia do 17.01.2026


Plakat konkursu drużynowego „EkoInżynier” skierowanego do uczniów klas VII–VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Na jasnym tle widoczna jest ilustracja żółtego kasku ochronnego, z którego wyrasta zielona roślina, symbolizująca ekologię i inżynierię. Konkurs dla uczniów szkół podstawowych odbędzie się 20 stycznia 2026 roku o godzinie 10:00, a dla szkół ponadpodstawowych 21 stycznia 2026 roku o godzinie 10:00. Miejscem wydarzenia jest Mediateka 800-lecia przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3 w Piotrkowie Trybunalskim. Plakat zawiera informację o zgłoszeniach do 17 stycznia 2026 roku oraz logotypy organizatorów i partnerów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w drużynowym konkursie „EkoINŻYNIER”, przeznaczonym dla uczniów klas VII–VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Konkurs dla szkół podstawowych odbędzie się 20 stycznia 2026 roku, a dla szkół ponadpodstawowych 21 stycznia 2026 roku w Mediatece 800-lecia. Na zgłoszenia czekamy do 17 stycznia 2026 roku. Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia dostępne poniżej.
W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt z Innowacyjnym Centrum Nauki i Techniki (pokój 1.11, I piętro) lub pod numerem telefonu 502 419 516.


Konkurs realizowany jest w ramach Zadania „EkoTEKA – edukacja ekologiczna dla miasta Piotrkowa Trybunalskiego i regionu” oraz dofinansowany został ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Regulamin konkursu


Regulamin konkursu EkoINŻYNIER
223.3 KB
pdf