Wystawa malarstwa Grzegorza Woźnickiego

Utworzono dnia 25.08.2020, 13:00

07.09.2020 - 30.09.2020 , 17:00

Serdecznie zapraszamy na wystawę Grzegorza Woźnickiego, którego prace pn : „Moje Powroty II” będzie można oglądać od 7 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim. Grzegorz Woźnicki to piotrkowianin, który od ponad 40 lat mieszka za granicą, głównie w Stanach Zjednoczonych. Jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego. Zaczynał w ognisku plastycznym w Piotrkowie Trybunalskim pod kierunkiem Franciszka Gnypa. Pracował także jako kopista w galerii „Amberger” w Wiedniu. Obrazy prezentowane na wystawie „Moje Powroty II” powstały w Piotrkowie w czasie jego pobytów w rodzinnym mieście. Są malowane techniką olejną, akwarelą i gwaszem. Wystawę będzie można oglądać od 7-30 września w holu  Mediateki 800-lecia, przy ul. M. Curie Skłodowskiej 3.

Ikona facebook-a.   Ikona twitter-a.   Ikona instagram-a.   Ikona youtube-a.   Ikona tiktok-a.